Nincs kiválasztott település

Készíts makettet a víz világnapjára!

Monorierdő

Kedves monorierdői Gyerekek!
A VÍZ VILÁGNAPJA ALKALMÁBÓL
makettkészítésre biztatlak Titeket,
külön a kisebbeket és külön a nagyobbakat!

KISEBBEKNEK
Kedves Óvodások és Kisiskolások!
Készíts sajátkezűleg bármilyen technikával (papírtányérból, flakon aljából stb) bármilyen vízi állatot (teknőst, csikóhalat, rákot, bálnát, delfint, ráját stb)! Legyen minél szebb a kezed alól kikerülő alkotás!

NAGYOBBAKNAK
Kedves Felsősök!
Készítsetek a víz körforgásával, vagy a víz által működtetett szerkezettel kapcsolatos makettet! Lehet ez például egy vödrös kút újrahasznosítható anyagok felhasználásával (pl.: tejesdobozból).
Minta: https://hu.pinterest.com/pin/126241595792601541/
A víz körforgását bemutató számtalan ötlet található az Interneten is. Kutassatok, alkossatok kedvetekre ízléses megoldásokat!

Várjuk tehát településünk alkotó kedvű ifjúságának alkotásait!
Beküldési határidő: 2024. március 22. péntek 12 óra
Leadás: Monorierdő Községi Könyvtár és Teleház (jelenleg még a Polgármesteri Hivatalban, Szabadság u. 50/A) nyitvatartási időben!
A készítő nevét, életkorát, elérhetőségét kérjük feltüntetni!
Az elkészült alkotásokat 2024. április 22-én a Föld napja tiszteletére rendezett ünnepségen állítjuk ki, és az arra érdemes pályamunkákat jutalomban részesítjük!

Méretek: 20x30x25 cm (legfeljebb egy fénymásolós doboz mérete legyen!)

Érdeklődni: Orlik Ilona könyvtárosnál lehet.
+36 30 8644507​​​​​​​
konyvtar@monorierdo.hu